Věžní hodiny

HodinyOpravíme Vám Vaše původní elektronické věžní hodiny v případě, že jsou poškozené, nebo Vám dodáme a nainstalujeme zcela nové, tam kde hodiny původně vůbec nebyly. Věžní elektronické hodiny Vám zajistíme s přesným řízením časovým signálem z DCF nebo GPS - jejich chod je pak bezproblémový, přesný po celá léta, takže není třeba jejich seřizování. 

Hodiny se automaticky nastaví na správný čas i po výpadku napájení. Věžní hodiny je možné dodat v desítkách variant tvarů a barev u číselníků, u čísel je na výběr z více typů a velikostí. Číselník může být podsvětlený libovolnou barvou nebo bez podsvětlení. Rafičky věžních hodin je rovněž možné modifikovat v různých tvarech a provedeních. 

K věžním hodinám Vám zajistíme i odbíjení hodin a magnetický pohon zvonu. Celý sytém je potom kompaktní součástí ozvučení kostela nebo kaple. Rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku a poskytneme technické informace při řešení rekonstrukce, opravy a nebo instalaci nových věžních hodin i v součinnosti se zvoněním. 

Technické řešení a dodávku Vám nabídneme kompletní „na klíč“. Při všech činnostech klade naše firma vysoký důraz na kvalitu a výslednou spokojenost koncového zákazníka. Výsledkem naší práce je dlouhodobá spolupráce s řadou stálých klientů.

Kontaktujte nás, rádi Vám navrhneme nejlepší řešení.