Věžní hodiny

HodinyNainstalujeme Vám, nebo opravíme elektronické věžní hodiny místo Vašich původních poškozených, nebo zcela nové tam kde hodiny původně vůbec nebyly instalovány. Věžní elektronické hodiny Vám zajistíme s přesným řízením časovým signálem z DCF, nebo GPS jejich chod je pak bezproblémový přesný po celá léta není třeba jejich seřizování. 

Hodiny se automaticky nastaví na správný čas i po výpadku napájení. Věžní hodiny je možné dodat v desítkách variant tvarů a barev u číselníků s různou velikostí a typy čísel. Číselník může být s podsvětlením libovolnou barvou a nebo bez podsvětlení. Rafičky věžních hodin je možné rovněž modifikovat v různých tvarech a provedení. 

K věžním hodinám Vám zajistíme i odbíjení hodin a magnetický pohon zvonu. Celý sytém je potom kompaktní součástí ozvučení kostela nebo kaple. Rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku a poskytneme technické informace při řešení rekonstrukce, opravy a nebo instalaci nových věžních hodin i v součinnosti se zvoněním. 

Technické řešení a dodávku Vám nabídneme kompletní „na klíč“. Při všech činnostech klade naše firma vysoký důraz na kvalitu a výslednou spokojenost koncového zákazníka. Výsledkem naší práce je dlouhodobá spokojenost a spolupráce s řadou stálých zákazníků.

Poptejte nás