Ozvučení kostelů a kaplí

1(1)Naše firma se zabývá již řadu let instalací ozvučovací techniky pro ozvučení kostelů, chrámových prostor a památkově chráněných objektů. Provádíme návrhy, dodávku, a montáž zařízení se zaškolením obsluhy. Naším systémem je již za 25 let naší práce ozvučeno mnoho kostelů po celé ČR. Používáme moderní digitální techniku s nejnovějšími funkcemi a širokou možností nastavení dle potřeby chrámových prostor, naše technika je od renomovaných výrobců se speciálními funkcemi pro náročné aplikace. Tento systém máme otestovaný při instalacích i ve velmi akusticky náročných kostelech. Nový systém je založen na dvou ozvučovacích tenkých reproduktorech rozdělených do jednotlivých zón se samostatným nastavením charakteristik korekcí, hlasitostí a zpoždění každé zóny pro ideální pokrytí po celém kostele. 

Výsledkem takového ozvučení je vynikající srozumitelnost po celém kostele s optimálním udržením horizontální zvukové hladiny přesně ve výšce nad lavicemi kde se nachází věřící. Tímto ozvučením dochází k šíření rovnoměrné zvukové hladiny bez odrazů a falešných signálů a tím je ozvěna velmi eliminována. Instalace je provedena s minimem kabeláže, která v kostele neruší a vysokým designem reproduktorů které jsou velmi nenápadné. Pokud hledáte nové ozvučení pro Váš kostel, rádi Vám po dohodě náš systém představíme ve formě vzorové instalace přímo ve Vašem kostele. Budete překvapeni novým systémem ozvučení a jeho velmi kvalitním zvukem po celém kostele a nenápadností provedení.

Zařízení je vždy před instalací optimalizováno dle akustických i estetických požadavků prostoru. Před instalací provedeme zaměření akusticky náročných prostor a podle naměřených hodnot zvolíme pro Vás ten nejlepší systém se správným nastavením. Dále dodáváme přenosné ozvučení, pro poutě, megafony upravené speciálně pro účely církve s nabíjecími bateriemi, číselníky pro zobrazení strany např. kancionálu, magnetické pohony zvonů včetně jejich řízení, akustické zvony, elektronické pokladničky, zabezpečovací zařízení aj speciální elektroniku.


Ozvučení z kůru do kostela

Nabízíme Vám zcela nový systém ozvučení – přenos zpěvu od varhaníka, sboru z kůru do kostela, používáme speciální mikrofony na opěrné dynamické podpěře pro přesné nastavení podle sboru (dětí, nebo dospělých) tak aby bylo dosaženo nejlepšího přenosu zvuku s nevyšší kvalitou. Dle Vašich požadavků provedeme dodávku dalších speciálních zařízení. Provedeme Vám bezplatnou kalkulaci na instalaci nového zařízení. Technické řešení a dodávku Vám nabídneme kompletní „na klíč“. Při všech činnostech klade naše firma vysoký důraz na kvalitu a výslednou spokojenost koncového zákazníka. 

Výsledkem našich aktivit je dlouhodobá spolupráce s řadou stálých zákazníků. 

Technické řešení a dodávku Vám nabídneme kompletní „na klíč“. Při všech činnostech klade naše firma vysoký důraz na kvalitu a výslednou spokojenost koncového zákazníka. Výsledkem našich aktivit je dlouhodobá spolupráce s řadou stálých zákazníků.

Poptejte nás