Ohlasy zákazníků

Mgr. Petra Horáková -starostka

Firma JITOM elektro velmi profesionálně přistoupila k výměně celé elektroinstalace v naší obecní kapličce, včetně opravy zvonu. Od první komunikace s panem Hlávkou, perfektní a profesionální domluva. Vše, co se dohodlo bylo splněno. Mohu jen doporučit. P. Horáková-starostka obce Dobšice


JUDr. Josef Vachek - starosta

Firma JITOM elektro provedla v obci Polesí opravu věžních hodin, a zároveň opravu odbíjení a zvonění zvonu na místní kapli. Musím ocenit rychlost reakce pana Jiřího Hlávky - ochotu opravu vyřešit i vlastní odbornou práci.
S touto firmou je radost spolupracovat - ať se jim daří i do budoucna oživovat hlas zvonů a chod věžních hodin pro nás všechny.
Děkuji starosta Polesí


Vladimír Štěpánek - kostelník

Tuto firmu mohu jedině doporučit. Ochota, nezávazné poradenství, i trpělivost :-) Nainstalované ozvučení kostela perfektně splnilo naše požadavky. Takto si představuji prvotřídního dodavatele. Děkuji...


Tomáš Zezula - kostelník

Firma JITOM realizovala v listopadu letošního roku ozvučení Kostela sv. Ducha v Šumné. Jedná se o menší kostel, kde instalace ozvučení není ničím jednoduchým a některé firmy odmítly s tím, že to v tak malém prostoru nejde. Musím vyzdvihnout velmi férové a rychlé jednání od nabídky až po samotnou realizaci. Ozvučení je na velice vysoké úrovni kvality, od věřících jen samé pochvaly. Realizace proběhla během jediného dne se vším všudy - nic jsme nemuseli řešit, uklízet apod. Zároveň nám pan Hlávka upravil zvonění tak, aby byl lepší zvuk a všechny komponenty netrpěly. A to se také velice povedlo. Proto firmu JITOM s čistým svědomím jen doporučit.
Tomáš Zezula, kostelník u Kostela sv. Ducha v Šumné


Marek Dunda - farář
farář ve Vranově nad Dyjí
S touto firmou mám jen ty nejlepší zkušenosti a to spolupracujeme už hodně dlouho. Díky jejich spolehlivosti, zájmu, odbornosti a preciznosti se podařilo ozvučit řadu našich kostelů, realizovat topení v lavicích kostela, sestavit nejen pro poutníky několik sad přenosného ozvučení a k tomu navíc také realizovat několik vychytávek. Díky moc! Vřele doporučuji.


Kryštof Matyáš - starosta
S firmou JITOM Elektro jsme při realizaci zvonění v naší kapličce byli velice spokojeni, jednání bylo velmi profesionální a vstřícné. Navrhli nám nejvhodnější řešení včetně opravy všech potřebných komponent a instalací nové elektroniky. Veškeré práce provedli v stanoveném termínu a výborné kvalitě s kompletní dodávkou. Děkujeme moc!


Jiří Dvořák - technický specialista
Hodnota, Kvalita, Profesionalita, Rychlost odpovědi. Byl jsem velmi spokojen s přístupen a rychlostí.

Petr Bartušek - starosta
Velice seriózní firma, jsou to kluci šikovní ! Perfektní komunikace, rychlé jednání i poradenství, opomenout nemůžu také kvalitu práce. Jsou to prostě profíci od A - Z. Děkuji a přeji úspěšnou cestu na našem trhu!  


Jan Wojnar - farář
Dobrý den. Jsem velice spokojený za komunikaci o konkrétní představě a možnostech zadavatele zakázky. Jsem spokojený s realizací ozvučení kostela. Profesionální práce, všude je perfektně slyšet, lidský přístup, rychlá práce a korektní jednání. Děkuji. Pracujte takto dále.


Martin Trojan - kostelník
Doporučuji.