Ohlasy zákazníků

Marek Dunda
farář ve Vranově nad Dyjí
S touto firmou mám jen ty nejlepší zkušenosti a to spolupracujeme už hodně dlouho. Díky jejich spolehlivosti, zájmu, odbornosti a preciznosti se podařilo ozvučit řadu našich kostelů, realizovat topení v lavicích kostela, sestavit nejen pro poutníky několik sad přenosného ozvučení a k tomu navíc také realizovat několik vychytávek. Díky moc! Vřele doporučuji.

Kryštof Matyáš
S firmou JITOM Elektro jsme při realizaci zvonění v naší kapličce byli velice spokojeni, jednání bylo velmi profesionální a vstřícné. Navrhli nám nejvhodnější řešení včetně opravy všech potřebných komponent a instalací nové elektroniky. Veškeré práce provedli v stanoveném termínu a výborné kvalitě s kompletní dodávkou. Děkujeme moc!

Jiří Dvořák
Hodnota, Kvalita, Profesionalita, Rychlost odpovědi. Byl jsem velmi spokojen s přístupen a rychlostí.

Petr Bartušek
Velice seriózní firma, jsou to kluci šikovní ! Perfektní komunikace, rychlé jednání i poradenství, opomenout nemůžu také kvalitu práce. Jsou to prostě profíci od A - Z. Děkuji a přeji úspěšnou cestu na našem trhu!  

Jan Wojnar
Dobrý den. Jsem velice spokojený za komunikaci o  konkrétní představě a možnostech zadavatele zakázky. Jsem spokojený s realizací ozvučení kostela. Profesionální práce všude je perfektně slyšet, lidský přístup, rychlá práce a korektní jednání. Děkuji. Pracujte takto dále.

Martin Trojan
Doporučuji.

Jiří Dvořák
Byl jsem velmi spokojen s přístupen a rychlostí.

Poptejte nás