O nás

Naše firma vznikla v roce 1997. Zabýváme se elektronikou a montážemi pro sakrální stavby. Vyvíjíme a instalujeme pro Vás produkty dle nejnovějších trendů, za použití moderních spolehlivých řešení. 

Naše povolání je zároveň i naším koníčkem, a proto se naše projekty stále zdokonalují. V realizacích jednotlivých projektů držíme krok s inovacemi v daných oblastech, abychom Vám mohli nabízet vždy nejlepší služby i přesné zakázkové aplikace na míru.

Našich služeb můžete využít zejména pokud potřebujete opravit staré či nainstalovat nové věžní hodiny, vyřešit rozhoupávání zvonů pomocí elektrického pohonu. V případě absence zvonu nainstalujeme tzv. akustické zvonění, kdy se zvuk zvonů přehraje přes reproduktor, včetně možnosti lorety, vánoční Tiché noci, aj.

Věnujeme se instalaci ozvučení kostelů a kaplí, kde dbáme především na decentnost a estetický design celé instalace tak, aby nebyl narušen chrámový prostor.

Dodáváme také multifunkční elektronické číselníky a zobrazovače textů do kostelů, které se vyznačují nepřeberným množstvím barevných variací číslic a písmen, vybrat si můžete také jejich velikost.

Instalujeme i moderní a velmi úsporný systém vytápění kostelů pomocí infrapanelů (instalovaných v kostelních lavicích), které sálají teplo přímo na věřící. 

Zaměřujeme se také na servis a prodej elektroniky, včetně výroby zakázkových a atypických řešení.

K vašim požadavkům přistupujeme s nejvyšší profesionalitou, s důrazem na lidské jednání při konzultaci s klienty a kvalitní provedení Vámi poptávaných služeb.

Zabýváme se každým jednotlivým projektem do detailů. Realizujeme pouze to nejlepší a pro Vás nejspolehlivější řešení, díky mnohaletým zkušenostem v oboru. Nabízíme Vám možnost dlouhodobé spolupráce na nejvyšší úrovni. 

                                             Přejeme Vám krásný den a těšíme se na spolupráci. 

                                                                                                     Vaše JITOM elektro.Kontaktujte nás, rádi Vám navrhneme nejlepší řešení.