O nás

Naše firma vznikla v r. 1997 se zaměřením na servis a prodej elektroniky včetně výroby zakázkových a atypických řešení. Zabýváme se každým jednotlivým projektem do detailů s vyhodnocením nejlepšího a spolehlivého řešení, jsme zárukou dlouhodobé spolupráce na nejvyšší úrovni. Poskytujeme Vám služby v oblasti elektroniky, zejména prodeje, servisu, instalaci elektronických komponentů i zakázkových řešení.

  • spokojenost našich zákazníků
  • důraz na kvalitu při realizacích
  • dlouhodobá spolupráce s řadou stálých i firemních zákazníků


Prodej elektroniky

Naše společnost je partnerem společnosti PROTON a skrze toto partnerství Vám nabízíme prodej elektroniku z letáku PROTON za akční ceny. Dále i mnoho jiných výrobků z elektroniky od více jak stovky značek a výrobců. Neváhejte se na nás obrátit, máme mnohaleté zkušenosti a rádi Vám poradíme.
Při všech činnostech klade naše firma vysoký důraz na kvalitu a výslednou spokojenost koncového zákazníka. Výsledkem našich aktivit je dlouhodobá spolupráce s řadou stálých i firemních zákazníků.


Elektronické zabezpečení

jablotronPro Váš objekt navrhneme a nainstalujeme spolehlivý systém špičkové české firmy Jablotron, Zabezpečení se dá bohatě konfigurovat a modifikovat. Je jen na Vás jaké máte požadavky na nastavení a funkce, o vše se vám rádi postaráme. Snadné ovládání, díky revolučnímu systému ovládání je alarmem, kterému ihned porozumíte. Nadčasový design, nové moderní prvky s velmi vysokou spolehlivostí, šetrná instalace, možnost drátových i bezdrátových čidel, multifunkční použití, rozdělení do zón s jednotlivými přístupy, ovládání dalších periferií. 

Dostupný odkudkoliv, s aplikací JABLOTRON máte ke svému systému přístup odkudkoliv, skutečné bezpečí, nadstandardní služby střežení JABLOTRON. Pro nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat, rádi s Vámi zkonzultujeme nejvhodnější technické řešení a nabídneme Vám kompletní práce „na klíč“. Při všech činnostech klade naše firma vysoký důraz na kvalitu a výslednou spokojenost koncového zákazníka. Výsledkem naší práce je dlouhodobá spokojenost a spolupráce s řadou stálých zákazníků.

Poptejte nás