Multifunkční elektronický číselník do kostela

IMG-1542Vyrábíme úplně novou verzi designových multifunkčních LED elektronických číselníků pro kostely - zobrazovače stran Kancionálu v 5-ti místném, volitelně barevném zobrazení s vynikající čitelností a vysokým rozlišením. Číselník disponuje mnoha funkcemi se zobrazením libovolných textů a obrázků. Ovládání číselníku je koncipováno tak, aby splňovalo velmi jednoduché a intuitivní nastavení podobně jako na telefonu číselník má paměti které je možné přednastavit před mší. 


Na číselníku je možné zobrazení:

  • strany, sloky, nápěvu
  • textů - informace o další mši, informace o kostele, různá sdělení věřícím a jiné dle potřeby
  • obrázků, např. vánoční, nebo velikonoční motiv. Motiv je možné zobrazit rovněž jakýkoliv 


Příklady textů:

9
7
6


Ukázky obrázků:

1(2)
3
2


Design číselníku je v nerušivém provedení, aby splynul se sakrální stavbou. Nastavení barevného zobrazení číselníku je plně uživatelky konfigurovatelné pro nerušivé přizpůsobení v místě instalace číselníku a to jak čísel a písmen, tak i textů, rovněž je možné zvolit velikost fontů a typ písma. Dále číselník umí zobrazovat obrázky v plné barevnosti a rozlišení – vánoční, velikonoční přání, obrázky k různým výročím a jiné dle potřeby… 


13

Ovládání

Ovládání je intuitivní s dálkovým dotykovým ovladačem. Na ovladači je vše velmi přehledné a jednoduché s intuitivním ovládáním pro nastavení funkce číselníku, velikost a barva čísla strany, nebo sloky a nápěvu. Velikost a barva písma textů. Dále možnost odeslání obrázků. Vše s možností pamětí, do kterých je možné uložit veškeré informace před mší a potom jen paměti přepínat. Velikost znaků je odvozena od velikosti celého číselníku, standardně velmi přehledných max. 180mm a je na ovladači nastavitelná. 

Na přání lze však dodat i větší výšku číslic, v podobě většího číselníku kde potom najde uplatnění i u delších sdělení pro věřící. Max. možná velikost číselníku je o úhlopříčce 2050 mm, Podle objednávky upravíme velikost, počet i barvu zobrazovačů a přidáme i další funkce (zvukový signál / gong při změně čísla apod). 

Základní verze jsou určené pro zobrazování čísel písní a žalmů při bohoslužebních obřadech. Uplatnění však naleznou i jinde. Při všech činnostech klade naše firma vysoký důraz na kvalitu a výslednou spokojenost koncového zákazníka. Výsledkem naší práce je dlouhodobá spokojenost a spolupráce s řadou stálých zákazníků. Pro více informaci nás prosím kontaktujte, rádi Vám zpracujeme nabídku a technické řešení.

Ceník číselníků

  • Elektronický číselník komplet: (displej, radiový ovladač, napájecí kabel, držák) Cena: 22950,- Kč vč. DPH samostatné komponenty
  • Displej: 21190,- Kč vč. DPH 
  • Radiový ovladač: 3790,- Kč vč. DPH 
  • Napájecí kabel: 150,- Kč vč. DPH 
  • Držák: 780,- Kč vč. DPH


Poptejte nás