Multifunkční elektronický číselník do kostela

IMG-1542-upravenyVyrábíme nové designové multifunkční LED elektronické číselníky - ukazatele (zobrazovače) písní pro kostely a chrámy. Zobrazení číselníku je v pětimístném provedení.

Standardní rozměr úhlopříčky je 27 palců (68 cm), výška 31 cm a šířka 61 cm (pro tyto rozměry je uvedena cena na konci této stránky). Dle Vašich požadavků a potřeb prostor vyrobíme i číselník větší nebo menší.

Výška zobrazovaných znaků číselníku je jednoduše uživatelsky nastavitelná - standardně je 140 mm. Protože se jedná o moderní celodisplejový kostelní číselník, je možné písmo zvětšovat a zmenšovat i během mše. 

Lze i zakázkově modifikovat velikost znaků a tím i velikost displeje, od 40 cm do 200 cm. Náš multifunkční číselník do kostela či kaple má vynikající čitelnost a vysoké rozlišení. Disponuje mnoha funkcemi, kromě standardního zobrazení strany sloky a nápěvu, může zobrazovat libovolný text a obrázky. Výhodou je také individuální nastavení barvy písma i textů, k dispozici máte celou paletu barev. Můžete např. odlišit barvu sloky písně od barvy nápěvu, viz. foto.

Ovládání číselníku je koncipováno tak, aby splňovalo velmi jednoduché a intuitivní nastavení, podobně jako na telefonu. Elektronický číselník pro kostel disponuje pamětí, texty si můžete nastavit dopředu a poté jen stiskem konkrétní paměti zobrazíte.IMG-1545-upraveny

Na elektronickém číselníku je možné multifunkční zobrazení:

  • strany, sloky, nápěvu (čísla + písmeno)
  • textů (zobrazení textů), informace o další mši, informace o kostele, různá sdělení věřícím a jiné...
  • obrázků (zobrazení obrázků) např. vánoční či velikonoční motiv, Vaše vlastní fotky nebo stažené obrázky atd.


 Videoprezentace číselníku je prosím zde :


Příklady zobrazení číselníku a textů:

9
7
6


Ukázky zobrazení obrázků:

1(2)
3
2


Design zobrazovače je v decentním, nerušivém provedení, aby splynul se sakrální stavbou. Nastavení barev zobrazovače písní a nápěvů, je plně uživatelsky konfigurovatelné, pro přizpůsobení v místě instalace. Rovněž je možné zvolit velikost fontů a typ písma. Číselník zobrazí obrázky v plné barevnosti a rozlišení – vánoční, velikonoční přání, obrázky k různým výročím a jiné, dle potřeby…


13

Ovládání

Zobrazovač do kostela si pohodlně nastavíte pomocí dálkového dotykového ovladače. Na ovladači je vše velmi přehledné a jednoduché. Pomocí intuitivního ovládání si nastavíte funkce číselníku, velikost a barvu čísla strany nebo sloky a nápěvu, velikost a barvu písma textů. Další funkcí je možnost odeslání obrázků.

 Všechny texty a čísla si můžete napsat dopředu a uložit do paměti ukazatele. V průběhu mše už jen přepínáte paměti na dálkovém ovladači. Velikost znaků je odvozena od velikosti celého číselníku. Standardem je přehledných max. 180 mm.

Na přání lze dodat i větší výšku číslic v podobě většího číselníku, ten se Vám vyplatí i v případě, že budete psát delší sdělení pro věřící. Maximální možná velikost číselníku má úhlopříčku 2050 mm. Podle Vaší objednávky upravíme velikost, počet i barvu zobrazovačů do kostela, kaple, popř. přidáme i další funkce (zvukový signál/gong při změně čísla apod). 

Základní verze jsou určené pro zobrazování čísel písní a žalmů při bohoslužebních obřadech, uplatnění však naleznou i jinde. 

 Při všech činnostech klade naše firma vysoký důraz na kvalitu a výslednou spokojenost koncového zákazníka. Výsledkem naší práce je dlouhodobá spolupráce s řadou stálých klientů. 

Pro více informací nás prosím kontaktujte, rádi Vám zpracujeme nabídku a technické řešení.

Ceník číselníků

  • Elektronický číselník komplet (displej, radiový ovladač, napájecí kabel, držák): 22950,- Kč vč. DPH

           Cena samostatných komponentů :

  • Displej: 21190,- Kč vč. DPH 
  • Radiový ovladač: 3790,- Kč vč. DPH 
  • Napájecí kabel: 150,- Kč vč. DPH 
  • Držák: 780,- Kč vč. DPH


Kontaktujte nás, rádi Vám navrhneme nejlepší řešení.