Ozvučení kostelů a chrámů

Firma se zabývá již řadu let instalací ozvučovací techniky pro ozvučení kostelů, chrámových prostor a památkově chráněných objektů. Provádíme návrhy, dodávku, a montáž zařízení se zaškolením obsluhy.

Nově nabízíme centrální systém ozvučení pro kostely a kaple

Zesilovač Tento systém máme otestovaný při instalacích i ve velmi akusticky náročných kostelech. Nový systém je založen na dvou ozvučovacích tenkých reproduktorech rozdělených do jednotlivých zón se samostatným nastavením charakteristik korekcí, hlasitostí a zpoždění každé zóny pro ideální pokrytí po celém kostele. Výsledkem takového ozvučení je vynikající srozumitelnost po celém kostele s optimálním udržením horizontální zvukové hladiny přesně ve výšce nad lavicemi kde se nachází věřící. Tímto ozvučením dochází k šíření rovnoměrné zvukové hladiny bez odrazů a falešných signálů a tím je ozvěna velmi eliminována. Instalace je provedena s minimem kabeláže, která v kostele neruší a vysokým designem reproduktorů které jsou velmi nenápadné. Pokud hledáte nové ozvučení pro Váš kostel, rádi Vám po dohodě náš systém představíme ve formě vzorové instalace přímo ve Vašem kostele.

Budete překvapeni novým systémem ozvučení a jeho velmi kvalitním zvukem po celém kostele a nenápadností provedení.

Rozložení zvuku
Simulace zvuku
Simulace zvuku
Simulace zvuku

Zařízení je vždy před instalací optimalizováno dle akustických i estetických požadavků prostoru. Před instalací provedeme zaměření akusticky náročných prostor a podle naměřených hodnot zvolíme pro Vás ten nejlepší systém se správným nastavením.

Dále dodáváme přenosné ozvučení, pro poutě, megafony upravené speciálně pro účely církve s nabíjecími bateriemi, číselníky pro zobrazení strany např. kancionálu, magnetické pohony zvonů včetně jejich řízení, akustické zvony, elektronické pokladničky, zabezpečovací zařízení aj speciální elektroniku.

Dle Vašich požadavků provedeme dodávku dalších speciálních zařízení.

Provedeme Vám bezplatnou kalkulaci na instalaci nového zařízení.

Při všech činnostech klade naše firma vysoký důraz na kvalitu a výslednou spokojenost koncového zákazníka. Výsledkem našich aktivit je dlouhodobá spolupráce s řadou stálých zákazníků.

Obrázky jsou zde ke zhlédnutí.

Pro více informaci nás prosím kontaktujte >>


Ozvučení z kůru do kostela

Nabízíme Vám zcela nový systém ozvučení – přenos zpěvu od varhaníka, sboru z kůru do kostela, používáme speciální mikrofony na opěrné dynamické podpěře pro přesné nastavení podle sboru (dětí, nebo dospělých) tak aby bylo dosaženo nejlepšího přenosu zvuku s nevyšší kvalitou.

ozvučení z kůru

Pro nabídku nás prosím kontaktujte ZDE


Základní sada pro malý kostel

Pro malý kostel a velmi jednoduchou akustiku nabízíme základní sadu společně se dvěma dynamickými mikrofony.

Cena základní sady je 25400,- Kč vč. DPH

Sada neobsahuje kabeláž a instalaci na místě.

ozvučení z kůru

Pro nabídku nás prosím kontaktujte ZDE